Opinie

Sylwia Kras 12 opinii

Nie bez powodu w nazwie pojawia się „pracownia” a nie po prostu „zakład stolarski”. Drewno dla właściciela to pasja i powołanie. Doświadczenie, dokładność i przede wszystkim nieprzeciętna umiejetność łączenia funkcjonalności z estetyką (odsyłam do zdjęć na stronie)! Zdecydowanie polecam!

https://goo.gl/maps/2KSVvXUwKQdTCEgQ6

Gabriela Gondek 2 opinie

Pan Grzegorz jest rzetelny i ma odwagę realizować najtrudniejsze zlecenia, mało tego robi to znakomicie!!! Takich fachowców nam trzeba , zdecydowanie polecam jako człowieka i wykonawcę- człowiek z pomysłem!!!!

https://goo.gl/maps/fbur7R2Ndm8ofT3c9

Tomek 2012-04-27 21:42

Zleciłem wykonanie schodów, drzwi, szaf wnękowych, pawlaczy, garderoby, półek, itp. Jednym słowem – kompleksowe wykończenie w zakresie robót stolarskich. Z pełnym przekonaniem polecam pracownię jako profesjonalnego partnera. Podstawowym atutem firmy jest jakość usługi, kompetencja, doradztwo, oraz coś, co w dzisiejszych czasach jest niemalże niespotykane – czystość i dbałość o mienie klienta. Nic nie zostało zniszczone, a wszystkie prace były prowadzone z dbałością o istniejące wyposażenie. Jestem w 100% gotów rekomendować pracownię najbardziej wymagającym klientom.

Krzysztof 2012-03-27 13:35

Rekomenduję firmę Hebel jako solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania prac stolarskich.
Doświadczeni ludzie oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług.
Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką stolarską, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonym terminie.

Firma HEBEL jest godna polecenia!